ХНУРЕ приєднався до Всесвітньої компанії проти насильства

Сьогодні у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшли заходи, присвячені запобіганню та протидії насильству.

Під час зустрічі зі студентами, проректор з науково-методичної роботи, професор Ігор Рубан наголосив на тому, що сучасне суспільство, існування якого формується на принципах захисту прав людини, має осуджувати будь-які прояви жорстокості по відношенню до особистості. 
«Дуже важливо зрозуміти, що кожна людина має права, які ми забов’язані поважати та захищати. І саме тому ХНУРЕ завжди підтримував та буде підтримувати такі ініціативи», – підкреслив проректор

Крім того, у заході взяли участь представники патрульної поліції Харкова, які разом зі студентами обговорили проблеми насильства.

«Насильство – це злочин не тільки по відношенню до особистості. Це злочин проти кожного з нас, проти суспільства та прав людини, які у нашій країні закріплені у Конституції. Тому, якщо ви стали свідком подібних дій, або, не дай Бог, жертвою – не мовчіть. Одразу звертайтесь до поліції. Мовчання у подібних ситуаціях неприпустимо!», – закликали поліцейські.

ХНУРЕ приєднався до Всесвітньої компанії проти насильства