ХНУРЕ приєднався до проекту Математична генеалогія

18.06.2019

Напередодні ювілею з метою популяризації наукових шкіл, поліпшення академічного іміджу, спадкоємності, збереження академічного надбання та вшанування пам’яті вчених, пов’язаних із ХНУРЕ, Університет приєднався до міжнародного проекту Математична генеалогія – Mathematics Genealogy Project

Математична генеалогія – це мережева база даних, яка видає академічний родовід конкретного вченого. Станом на червень 2019 року містить відомості про більш ніж 243 000 вчених.
Проект діє з 1997 року під егідою Американського математичного товариства ат підтримується грантом Математичного інституту Клея.
Гілки В.Л. Рвачова та Є.Я. Іванченка нашого наукового генеалогічного дерева походять із загальноєвропейського і мають німецьке коріння, що йде до Саксонських вчених: Кристиана Августа Хаузена (1693–1743) – математика, відомого дослідженнями електроенергії, та Авраама Готтгельфа Кестнера (1719-1800).
Цей проект демонструє спадкоємність поколінь вчених та свідчить про потужні наукові школи ХНУРЕ, без існування яких неможливий сталий розвиток університету в сучасних умовах.
ХНУРЕ приєднався до проекту Математична генеалогія