Географія міжнародних зв’язків ХНУРЕ розширюється

Сьогодні у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшла зустріч із представниками посольства Республіки Афганістан, що прибули до ХНУРЕ з метою розвитку наукового, освітнього та технічного співробітництва. 

Делегація посольства, під керівництвом Надзвичайного та Повноважного Посла Сардара Мухаммеда Рахмана огли, провела перемовини з адміністрацією університету на чолі з ректором, професором Валерієм Семенцем, де обговорили перспективи спільної роботи.

«Наша країна знає, що таке війна, і як тяжко у таких умовах підтримувати та розвивати такі перспективні напрямки, як освіта та наука. Крім того, беручи до уваги те, що Україна наразі вражає своїм потенціалом у цьому напрямку, а університет радіоелектроніки є основним вишем у галузі технічної освіти, нам би дуже хотілось дати можливість молодому поколінню отримати освіту в ХНУРЕ. У нас багато випускників українських вишів минулих років, і ми маємо велике бажання відновити тісні відносини та сформувати плідну співпрацю», – відмітив під час зустрічі Посол.

Сторони домовились, що найближчим часом будуть сформовані пропозиції зі співробітництва у конкретну концепцію, яка стане основою для спільної роботи між ХНУРЕ та Ісламською Республікою Афганістан.

«Ми раді тому, що освіта у Харківському університеті радіоелектроніки викликає зацікавленість у світі. Вважаю, що подібна ініціатива стане не тільки міцним фундаментом для відносин між Україною та Афганістаном, а також дасть додатковий стимул у розвитку наших країн», – підкреслив Валерій Семенець.

Першим кроком у співробітництві стане відкриття філіалу центру довузівської підготовки у Ісламській Республіці Афганістан.

Географія міжнародних зв’язків ХНУРЕ розширюється