Доцент кафедри БМІ взяла участь у щорічному Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»

27.05.2021

З 25 по 27 травня 2021 р. в Україні проводиться щорічний Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».
Це наймасштабніший комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.
В рамках форуму проводиться 10-й Міжнародний Медичний Конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України». У секції «Радіологія» з доповіддю «Високотехнологічна радіотерапія в Україні. Проблеми та тенденції розвитку» виступила доцент Авер’янова Л.О. За результатами обговорення цієї актуальної теми були налагоджені контакти з фахівцями-радіологами кількох онкоцентрів України, у тому числі з питань перепідготовки інженерів для відділень променевої терапії.
Впродовж трьох днів на виставці Форуму було представлено найдосконаліше медичне обладнання. Учасники виставки надали друковані матеріали, які будуть застосовуватись у навчальному процесі.

Доцент кафедри БМІ взяла участь у щорічному Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»