Апостолівському районному ліцею-інтернату – 25!

Виповнюється 25-років з дня заснування Апостолівського районного ліцею-інтернату, з яким ХНУРЕ вдало співпрацює у напрямку підготовки майбутніх студентів вже більше 20 років.  

Нагадаємо, що в 1993 році була організована Апостолівська районна фізико-математична школа, де педагогічний колектив уклав угоди з вищими навчальними закладами Харкова, Запоріжжя, Одеси та інших вишів України, спільно з якими передбачалася профорієнтаційна, підготовча і науково-методична робота учнів, викладачів і вчених.

Прагнучи, щоб весь процес навчання був максимально наближений до вузівської системи, керівництво школи вдало стимулювало в молоді інтерес до кінцевого результату, який вже через декілька років демонстрував показники у 80%-100% вступу до вузів.

«Я бажаю, щоб ваша школа й надалі продовжувала якісно та активно працювати на ниві підготовки покоління майбутніх спеціалістів, адже результати цього завдання, яке ви плідно виконуєте вже чверть століття, складно переоцінити», – відзначив під час привітання ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець.