У процесі навчання за освітньою програмою Мікро- та наноелектроніка вивчаються процеси розробки, виробництва і застосування мікроелектронних і напівпровідникових приладів і пристроїв.
Вміння і компетенції, якими буде володіти бакалавр за освітньою програмою Мікро- і наноелектроніка:
1. Вміння розробляти напівпровідникові і мікроелектронні прилади та інтегральні схеми різного функціонального призначення;
2. Вміння користуватися програмним забезпеченням з розробки мікро- і наноелектронних пристроїв;
3. Вміння проводити базові операції монтажу та випробування напівпровідникових приладів і інтегральних мікросхем;
4. Вміння користуватися сучасними системами науково-технічної інформації, проводити тематичний інформаційний і патентний пошук;
5. Володіння базовими технологіями виготовлення мікро- і наноелектронних приладів і ІС;
6. Вміння проводити експериментальні дослідження технологічних процесів.
Випускник за освітньою програмою Мікро- та наноелектроніка має перспективи працевлаштування
В компаніях: з розробки, виробництва, обслуговування та ремонту мікросистемної техніки, комп’ютерного обладнання, сонячних батарей, мікроконтролерів, смартфонів, електронних засобів і систем, створених на основі мікро- та нанотехнологій.
Первинні посади: фахівець в галузі електроніки та телекомунікацій, фахівець з організації побутового обслуговування, інженер з експлуатації (обслуговування) мікро- і наносистемної техніки, інженер-електронік, інженер-програміст (мікро- та наносистемна техніка), спеціаліст з виготовлення інформаційно-навчальних Web-засобів, фахівець з тестування проектних розробок засобів і систем на основі мікро- та наноелектронних компонентів, спеціаліст з розробки прикладного програмного забезпечення для пристроїв мікро- та наносистемної техніки, Embedded design engineer; Embedded hardware engineer.
Навчальний план (ОПП, 2024) 15/04/2024 Освітньо-професійна програма «Мікро- та наноелектроніка» (2024) Навчальний план (ОПП, 2023) Освітньо-професійна програма «Мікро- та наноелектроніка» (2023)