Проблеми сучасної IT-індустрії обговорювалися в ХНУРЕ в міжнародному форматі

30.12.2016

22 грудня у Харківському національному університеті радіоелектроніки був проведений Перший міжнародний науково-технічний семінар «Системний аналіз, комп’ютерне моделювання, інформаційні технології».
Його організаторами виступили представники кафедр прикладної математики, програмної інженерії та системотехніки ХНУРЕ, а також вчені з Республіки Білорусь і Польщі.Проблеми сучасної IT-індустрії обговорювалися в ХНУРЕ в міжнародному форматі


До програми семінару увійшли понад 50 доповідей з різних напрямків сучасної IT-індустрії. Окрім авторів з ХНУРЕ, свої доповіді на семінар подали представники університетів Харкова, Києва, Миколаєва, Полтави, Науково-дослідного інституту транспорту газу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», Білоруського державного університету інформатики та радіоелектроніки, Білоруського державного економічного університету, Грозненського державного університету імені Янки Купали, Люблінської політехніки, Люблінського відділу Польської академії наук. З доповідями разом з вченими з докторськими та кандидатськими ступенями, виступили аспіранти і магістранти.
Учасники семінару виказали побажання зробити семінар щорічним, залучити до його роботи представників інших університетів і наукових організацій з України та інших держав.