90-річчя ХНУРЕ. Історія успіху

08.10.2020

Шановні викладачі, студенти, аспіранти, докторанти, працівники, ветерани, випускники, друзі та партнери  Харківського національного університету радіоелектроніки!

Цього року наш університет відзначає знаменну дату – 90-річчя з дня свого заснування (1930-2020 рр.). Запрошуємо всіх взяти участь у нашому  онлайн-святкуванні «90-річчя ХНУРЕ. Історія успіху».  Святкова онлайн-трансляція ювілею відбудеться на Youtube-каналі університету NURE TV 16 жовтня, починаючи з 11:00.

Ми переконані, що це свято для вас стане незабутнім!

У програмі заплановано чимало тематичних блоків:

Історія ХНУРЕ допоможе відчути атмосферу минулого століття, познайомить з основними періодами розвитку університету, а також з видатними особистостями, чий внесок  зіграв значну роль у становленні нашого ЗВО.

Сучасний ХНУРЕ розповість про сьогоденний університет, який через свою наполегливу працю та неймовірні успіхи зміг потрапити до ТОП-1000 університетів світу.

Спеціально до ювілею ХНУРЕ привітання від ректора університету, колег і друзів з інших університетів, організацій та установ, від студентів, співробітників, партнерів та випускників. Під час онлайн-святкування не пропустіть онлайн-нагородження викладачів та співробітників на Урочистому засіданні Вченої ради університету.

Окрім офіційної частини, під час трансляції відбудеться декілька онлайн-вікторин у чаті ( переможці отримають цікаві фірмові призи), виступ спортсменів, творчих колективів студентського клубу, презентація виставки художньої творчості співробітників і студентів, та багато іншого.

І це далеко не всі родзинки свята, всі деталі онлайн-святкування «90-річчя ХНУРЕ. Історія успіху» розкривати не будемо! Будьте з нами! СВЯТКУЄМО РАЗОМ! Чекаємо на вас 16 жовтня об 11:00 на каналі NURE TV.