Людмила Георгіївна Влащенко

Людмила Георгіївна Влащенко
Заступник директора бібліотеки з питань інформаційних технологій

Освіта та кар’єра

Закінчила ХДТУСГ (кваліфікація: інженер-механік). Має свідоцтво про підвищення кваліфікації Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв, іменні сертифікати семінару «Авторське право для бібліотекарів» та вебінарів по ресурсам Thomson Reuters для наукових досліджень.

Працює у бібліотеці вишу з 1996 року. З 2003 року – завідувачкою відділом автоматизації, з 2006 займає  посаду заступника директора бібліотеки.


Освітня діяльність

Проводить заняття «Основи інформаційної культури» для студентів-першокурсників, є укладачем навчально-методичних матеріалів та електронних видань до них.


Наукова діяльність

Бере участь у науково-практичних заходах ХНУРЕ та бібліотек інших закладів вищої освіти. Має понад 25 публікацій (доповіді та статті) з питань інформаційних технологій.


Міжнародна діяльність / участь у міжнародних проектах

Стажувалась у Національній бібліотеці Латвії з питань організації єдиного бібліотечного простору (2012).


Громадська діяльність

Є громадським інспектором бібліотеки з охорони праці.

Має диплом «За створення електронних ресурсів (Довідник першокурсника), як  переможниця у конкурсі «Бібліотекар –2017» Харківського методичного об’єднання бібліотек закладів вищої освіти.


Нагороди та премії

Почесна грамота та Знак «Відмінник освіти» (2011) МОН України;

Грамота Асоціації   сучасних інформаційно- бібліотечних технологій (АСІБТ) «За інноваційну діяльність та впровадження інформаційних технологій в практичну діяльність бібліотек».


Публікації та патенти

Більше ніж 25