Випускники ХНУРЕ повністю реконструювали футбольне поле університету

13.10.2021

Студентські тренування, ігри IT-Ліги і навіть міжнародні змагання серед викладачів – поле університету ХНУРЕ рідко буває вільним. Як результат, в останні роки футболісти грали на зношеному покритті з багатьма пошкодженнями.

«Поле було побудовано більше 10-ти років тому. Звичайно, покриття зносилося. І на засіданні наглядової ради університету наші випускники запропонували привести його в порядок. Виходить, за реконструкцію поля для студентів взялися наші ж студенти, але вже колишні. І в цій ситуації вони діяли як державні мужі »

– Валерій Семенець, ректор ХНУРЕ.

Провести капітальний ремонт запропонували власники двох харківських компаній – Олександр Колб, СЕО Promodo і Олександр Медовий, CEO AltexSoft. Масштабні роботи стартували влітку. За кілька місяців на поле встановили сучасну систему дренажу, повністю вирівняли ігрову поверхню, постелили газон нового покоління і замінили ворота.

«Ми зробили це в першу чергу для студентів. Я сам випускник цього університету, багато моїх співробітників тут навчалися. Наша футбольна команда грає на цьому полі майже кожні вихідні. Я часто приходив вболівати за них і бачив, в якому стані воно було. Для мене було справою честі допомогти рідному ВНЗ у вирішенні цього питання. Це не просто реставрація стадіону – це правильні інвестиції в розвиток майбутнього нашого молодого покоління і майбутніх IT-фахівців ».

– Олександр Колб, CEO Promodo

У жовтні поле офіційно відкрили. Відзначили традиційно – товариським матчем між командами компаній, які виступили спонсорами реконструкції. Гравці задоволені. Кажуть, нове покриття – те, що треба.

«Для мене важливо і дуже цінно брати участь у житті рідного ВНЗ. Віддавати туди, де я свого часу багато отримав. Це не перший наш проект в ХНУРЕ. Кілька років тому на базі кафедри Програмної інженерії ми успішно запустили програму TechTalents, яка дозволяє зацікавленим хлопцям глибше вивчати продуктовий менеджмент, математику і алгоритми, а зараз направили свою підтримку на здоров’я і спорт. Спільними зусиллями отримали нове гідне поле в центрі міста. Далі більше. »

– Олександр Медової, President & CEO AltexSoft

У свою чергу, університет планує продовжити реконструкцію, і вже навесні 2022 оновити систему освітлення.

Випускники ХНУРЕ повністю реконструювали футбольне поле університету