Линнеус

Спільна программа навчання Master Programme з Ліннеус університетом (Linnaeus University), м Векше, Швеція.

У 2007 р ХНУРЕ і Ліннеус університет (Linnaeus University) м Векше, Швеція підписали договір про взаємну співпрацю. У рамках даного договору між нашими університетами проходить спільна магістерська програма навчання – Master Programme за такими спеціальностями, як Software Technology, Information Systems, Applied Mathematics, Electrical Engineering з університетом Ліннеус.

Дана спільна програма дає можливість студентам ХНУРЕ отримати за 2 роки два дипломи магістра: українського та європейського зразка, а також безкоштовне навчання в одному з кращих університетів Швеції.

Щорічно викладачі Ліннеус Університету приїжджають в ХНУРЕ для проведення окремих лекцій з дисциплін, передбачених програмами навчання. Лекції шведських лекторів проводяться англійською мовою.

Захист магістерських робіт англійською мовою проводиться в Ліннеус університеті. В рамках програм подвійних дипломів магістранти мають можливість поїхати на навчання в Ліннеус Університет на один-два семестри.

Знання англійської мови є обов’язковим для навчання на цих програмах. За минулий період більше 30 студентів з різних спеціальностей ХНУРЕ мали можливість взяти участь в даній програмі і одержали два магістерських диплома.

Перспективи розвитку проекту: збільшення кількості магістрів / бакалаврів, а також задіяних спеціальностей в обміні з Ліннеус університетом.

Координатор програми подвійного магістерського диплому в ХНУРЕ

Доцент каф. Програмної Інженерії, к.т.н., Чуприна Анастасія Сергіївна

e-mail: anastasiya.chupryna@nure.ua

Линнеус