Французька агенція Alliance Français

Французька агенція Alliance Français

Alliance Français створена з метою поширення культурного розмаїття і заохочення діалогу культур.

Місія організації полягає в поширенні французької мови та культури в усьому світі, в заохоченні діалогу культур.

Завдання Alliance Français:

  • Співпраця в галузі освіти, мови і культури;
  • Поширення французької мови на території діяльності організації;
  • Об’єднання всіх бажаючих підвищити свої знання в галузі французької мови та культури Франції;
  • Розвиток культурних обмінів, що сприяють зближенню культур.

На сьогоднішній день Alliance Français налічує тисячу сімдесят два представництва в 146 країнах, де навчаються близько 500 000 студентів.

Відділення Alliance Français в XXI ст. крім діяльності з навчання французької мови, виконують і функції культурних центрів. Під патронажем організації запрошуються французькі музиканти, актори і хореографи, які проводять майстер-класи, художники влаштовують виставки, організовуються різного роду конкурси. В рамках щорічного Свята читання організовуються зустрічі з франкомовними письменниками, проходить тиждень показу французьких фільмів, відзначається свято франкофонії.

Головне завдання Alliance Français – це надання докладної інформації про освіту у Франції, різноманітних програмах навчання і стипендіальних програмах.

Alliance Français

  • надає детальну інформацію про систему вищої освіти у Франції та можливості інтеграції в цю систему після закінчення університету в Україні;
  • допомагає з вибором програми навчання;
  • відповідає на питання з приводу проживання за місцем навчання;
  • консультує з питань оформлення документів на довгострокову студентську візу.

Alliance Français знаходяться в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Рівному. Ці представництва працюють під егідою Французьких Альянсів в Україні та Французького Інституту в Києві.

На сайті www.alliancefr.org ви зможете знайти всю необхідну інформацію про програми навчання в вищих навчальних закладах, а також практичні поради про життя та навчання у Франції.