У ХНУРЕ відкрили нову лабораторію

06.11.2018

6 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки відкрилась лабораторія систем технічного захисту інформації –  спільного проекту керівництва ХНУРЕ, факультету ІРТЗІ та компаній «Кратос», «Інфотех», «Домофон» та «Eco-Elta».

Завдяки лабораторії студенти ХНУРЕ зможуть на практиці вивчати принципи та інструменти сучасних  технічних засобів забезпечення безпеки, вести науково-дослідну роботу, а також здобувати практичні навички у роботі з різноманітними системами безпеки.

Крім того, лабораторія дозволить розробляти та впроваджувати навчальні програми відповідно до тих потреб, які на сьогоднішній день диктує сучасний ринок праці.

«Складно переоцінити той потенціал та ті можливості, що відкриваюся перед нашими студентами, завдяки реалізації подібних проектів. Знання та практичні навички, особливо якщо вони відповідають сучасним вимогам, – обов’язкова складова у підготовці висококваліфікованого спеціаліста. І я хочу подякувати нашим партнерам за допомогу у реалізації ініціативи. Впевнений, що ці стіни та це обладнання стануть  фундаментом у вихованні професійних кадрів», – підкреслив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець.

У ХНУРЕ відкрили нову лабораторію