У ХНУРЕ відбувся «Ярмарок вакансій 2017»

17 листопада 2017 року відбувся XIII Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який було організовано та проведено відділом практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ за підтримки адміністрації університету.

За традицією ректор Валерій Семенець відкрив захід та нагородив дипломами компанії, які вже не перший рік є партнерами Університету.

«Ярмарок вакансій» – це захід, що дозволяє нашим студентам та випускникам визначитись із можливостями працевлаштування та стати фахівцем провідної компанії»,– відзначив ректор університету, професор Валерій Семенець.

Крім того, в рамках Ярмарку було проведено 16 круглих столів сумісно з представниками підприємств та організацій, де було обговорено сучасні вимоги ринку праці до випускників; шляхи підвищення ефективності практичної підготовки студентів, а також продовжено обговорення рекомендацій щодо проведення додаткової підготовки студентів для сприяння подальшому їх працевлаштуванню.

В роботі заходу взяли участь понад 50 провідних компаній м. Харкова, м. Київа, м. Мукачева та інших регіонів України, які запропонували нашим студентам та випускникам близько 500 вакансій. Також, цього року було впроваджено віддалену участь у Ярмарку, якою скористались 5 компаній-роботодавців.

В ході Ярмарку студенти та випускники нашого університету  мали можливість ознайомитися з актуальними тенденціями ринку праці: безпосереднє спілкування із роботодавцями, проходження співбесід, онлайн-тестувань, реєстрація на стажування та інтернатури. Все ці етапи дозволили підібрати місце практики або перше робоче місце.

Генеральним партнером незмінно виступала компанія Nix Solutions Ltd.

Партнерами цього року виступили компанія GlobalLogic, Sigma Software, Infostroy, Andersen, Gameloft.

 Інформаційний партнер – інтернет-служба «Робота в Харкові».

У ХНУРЕ відбувся «Ярмарок вакансій 2017»