У ХНУРЕ відбувся День відкритих дверей

23 грудня у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшов традиційний День відкритих дверей, на якому майбутні студенти разом із батьками мали змогу дізнатись про ХНУРЕ, його можливості, факультети та спеціальності, особливості вступної компанії 2019, а також особисто поспілкуватись з деканами, викладачами та студентами.

Привітав гостей заходу голова приймальної комісії, ректор університету радіоелектроніки, професор Валерій Семенець, який розповів гостям про основні  переваги навчання в ХНУРЕ та побажав відповідального ставлення до вибору майбутньої професії.

«Харківський національний університет радіоелектроніки з його освітніми програмами, студентськими та науковими міжнародними проектами, відкриває великі можливості отримати сучасну освіту за напрямками, що сьогодні користуються у світі найбільшим попитом», – зауважив ректор.

Також перед абітурієнтами виступив заступник голови приймальної комісії Андрій Єрохін, який детально розповів про факультети та спеціальності університету, а також ознайомив гостей з особливостями вступу до ХНУРЕ.

У ХНУРЕ відбувся День відкритих дверей