У ХНУРЕ стартувала Всеукраїнська олімпіада

20 березня на базі Харківського національного університету радіоелектроніки стартувала Всеукраїнська студентська олімпіада за спеціальностями «Комп’ютерні науки», «Радіотехніка», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та «Радіоелектронні апарати та засоби», яка зібрала 230 студентів з 20 міст та 40 вишів України. Відкриваючи захід, до студентів звернувся голова оргкомітету олімпіади, перший проректор ХНУРЕ Ігор Рубан, який разом із колегами, професорами Андрієм Єрохіним, Ігорем Руженцевим, Олександром Панченко та Сергієм Сакало привітали учасників змагань та побажали плідної роботи і високих результатів.

«Ми раді вітати вас у стінах нашого університету, який вже вкотре стає базою для проведення етапів Всеукраїнської олімпіади. Хочеться побажати всім вам гарних результатів та відповідального ставлення до завдань, адже перемоги саме у таких заходах закладають фундамент вашого майбутнього», – підкреслив перший проректор.

Вже завтра, 21 березня відбудеться закриття олімпіади, де разом із партнерами заходу компанією Turkish Airlines будуть нагороджені переможці та кращі учасники змагань.

У ХНУРЕ стартувала Всеукраїнська олімпіада