У ХНУРЕ розпочинає роботу Школа соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

Цього тижня у Харкові стартує третій сезон найбільшої в Україні школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School», організованої Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.
Мета проекту – соціальна інтеграція у рамках концепції сталого розвитку, розвиток компетенції та навичок представників громадських організацій, які бажають і здатні ініціювати та реалізовувати в Харкові соціальні інноваційні проекти в різних сферах життєдіяльності.

Цього року головним партнером Open Grants School став Харківський національний університет радіоелектроніки – лідер міжнародної діяльності серед університетів України, в активі якого знаходяться 94 чинні міжнародні угоди. Саме на базі нових сучасних навчальних аудиторій проходитимуть теоретичні та практичні навчання, тренінгові сесії та майстер-класи  Школи.
Як зауважив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець під час прес-конференції, така ініціатива стане у нагоді науковцям ХНУРЕ, які теж отримають змогу навчитись складати проектні заявки на фінансування своїх проектів у рамках концепції сталого розвитку.

У ХНУРЕ розпочинає роботу Школа соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»