Триває робоча поїздка делегації ХНУРЕ у Польщу

21.03.2019

Представники Харківського національного університету радіоелектроніки продовжують свій візит до Республіки Польща з метою реалізації стратегії інтеграції ХНУРЕ в європейське освітнє середовище.

Так, ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець разом із деканом факультету АКТ Олександром Філіпенком та директором центру заочної форми навчання Андрієм Фроловим відвідали науково-освітній центр «Вроцлавська політехніка», LG Electronics та LG CHEM ENERGY – партнерів університету радіоелектроніки з реалізації програм академічної мобільності та практичної підготовки студентів.

У ході зустрічей з колегами у «Вроцлавській політехніці» сторони досягли попередніх домовленостей стосовно відкриття програм підготовки магістрів та реалізації можливості отримання подвійних дипломів за освітніми програмами «Автоматика та робототехніка», «Мехатроніка», «Управління та організація виробництва» та «Біомедична інженерія».

Крім того, члени делегації провели зустріч із керівництвом LG, в ході якої сторони обговорили з керівництвом розвиток векторів співробітництва університета та компанії, а також зустрілись з випускниками ХНУРЕ, що стали членами команди високотехнологічного LG CHEM ENERGY.

Триває робоча поїздка делегації ХНУРЕ у Польщу