Студенти ХНУРЕ взяли участь у конкурсі інженерних проектів

13.06.2018

Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки взяли участь у міжнародному конкурсі інженерних проектів, що традиційно проводить дочірнє підприємство німецької компанії «Phoenix Contact» серед учнів університетів світу.

Від ХНУРЕ свої розробки, які були реалізовані студентами під пильним наглядом старшого викладача кафедри ПЕЕА Павла Галкіна, презентували Клочко Олексій “Моніторинг персоналу в небезпечних зонах на виробництві” та Голіков Максим, чий проект “Розумної дошки” з управлінням за допомогою жестів може застосовуватись у системах “Розумного будинку”.

Конкурс «Xplore New Automation Award», який цього року відзначає своє 20-річчя, був започаткований головним офісом німецької компанії Phoenix Contact та проводиться раз на три роки. Головна ціль міжнародного конкурсу – зібрати команди студентів з університетів усього світу і надати їм можливість представити свої інноваційні ідеї, які на практиці можуть допомогти вирішити актуальні проблеми сьогодення.

За умовами конкурсу, 100 найкращих ідей-учасників отримують обладнання Phoenix Contact на реалізацію проекту на суму 3000 євро, а 25 найкращих поїдуть презентувати свої проекти на фінал конкурсу в головний офіс компанії Phoenix Contact у м. Бад Пірмонт (Німеччина)

Студенти ХНУРЕ взяли участь у конкурсі інженерних проектів