Студент ХНУРЕ взяв участь у всеукраїнському освітньому проекті

02.12.2021

Студент Харківського національного університету радіоелектроніки Ігор Мічурін взяв участь у дев’ятому сезоні всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом». Як і раніше, організатори проєкту сфокусувались на перевагах режиму дистанційної роботи та запропонували студентам у цьому році масштабніший новий сезон – «New digital generation».
Освітній проєкт «Кращі — з Укртелекомом» — це навчання з бізнес-тренерами компанії, зустрічі з експертами та топ-менеджерами, досвід командної роботи, майстер-класи, а також челендж «Батл поколінь» і бізнес-гра.
Загалом за підсумками восьми сезонів понад 530 студентів пройшли навчання, з них понад 300 були стажерами компанії, а своє перше робоче місце у великій компанії отримав 71 учасник.
Нагадаємо, минулого року, Укртелеком було відзначено Подякою ініціативи «Український пакт заради молоді», яка реалізується за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, за активну участь у проектах Пакту – 2020 та підтримку молоді у сфері навчання, стажування та працевлаштування.

Студент ХНУРЕ взяв участь у всеукраїнському освітньому проекті