Студент ХНУРЕ став фіналістом міжнародної олімпіади

14.04.2021

Студент факультету комп’ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки Ігор Мічурін (гр. ПЗПІ-20-3) став фіналістом Міжнародної олімпіади International Science Project Olympiad (INSPO) Turkey, у категорії “Engineering”, за інновацію “Educational application for finding polynomial roots in the complex plane”.

Категорія  “Engineering” охоплює проекти, що відповідають потребам людей і засновані на втіленні теоретичних концепцій у життя в таких галузях як хімічна інженерія, нанотехнології, екологічна інженерія, біотехнології, термодинаміка, електротехніка, молекулярні дослідження, цивільне будівництво та комп’ютерна інженерія.

International Science Project Olympiad Turkey – олімпіада науково-дослідних проектів, що проводиться в Туреччині серед 4 категорій проєктів: інженерія, енергетика, здоров’я та навколишнє середовище. Учасники мають змогу презентувати свої останні винаходи, ідеї, прототипи, продукти та конструкції для привернення уваги своїх інновацій на світовому рівні.

Студент ХНУРЕ став фіналістом міжнародної олімпіади