Ректор ХНУРЕ вручив дипломи випускникам – магістрам

13 лютого у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшла церемонія нагородження студентів-магістрів, які цього року завершують своє навчання у ХНУРЕ.

Привітав студентів ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець, який разом із колегами побажав випускникам реалізації потенціалу у обраній галузі, а також, окрім професійних здобутків, завжди стояти на захисті особистих цінностей та не забувати один одного.

«Я дуже сподіваюсь, що ви будете тримати зв’язок між собою. Це важливо не тільки для професійної комунікації, а також допоможе вам залишатись добрими друзями, коли найкращі в житті студентські роки вже позаду.   Я щиро бажаю всім вам натхнення у подальшому шляху, сил та особистого щастя. Сподіваюсь, коли через 5, 10, 15 років ви знову зберетесь у цих стінах, то запросите мене на цю подію. Дуже хочеться побачити на власні очі ваші досягнення. А вони, я впевнений, будуть у кожного», – підсумував ректор, вітаючи випускників.

Загалом, серед 178 випускників, що завершили навчання за спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» та «Видавництво та поліграфія», 35 студентів отримали диплом з відзнакою.

Ректор ХНУРЕ вручив дипломи випускникам – магістрам