Проекти студентів та аспірантів ХНУРЕ стали одними з кращих на Міжнародному науковому конкурсі

03.06.2019

Делегація Харківського національного університету радіоелектроніки у складі наукового керівника відділу перспективного розвитку ХНУРЕ Максима Колісника, професора Кирила Смелякова, аспірантки Оксани Цукан та студентів Марини Лукашової, Оксани Руденко та Мамана Кангу Тані взяла участь у Міжнародному науковому конкурсі для молодих дослідників ім. Г. Гамова, який проходи на базі Київського університету ім. Тараса Шевченко.

В ході заходу, що був організований за підтримки Посольства Франції та у рамках року французької мови в Україні, проекти університету радіоелектроніки посіли призові місця та отримали відзнаки від організаторів.

Так, проект студентки Мамана Кангу Тані, під керівництвом доцентів Максима Колісника та Анни Верясової посів 1 місце в номінації «кращий студентський науковий проект»;

Проект Марини Лукашової, під керівництвом професора Кирила Смелякова, посів 2 місце в номінації «кращий студентський науковий проект»

Проект Оксани Цукан, під керівництвом проректора ХНУРЕ, професора Василя Россіхіна, посів 2 місце у номінації «кращий науковий проект серед аспірантів»

Проекти студентів та аспірантів ХНУРЕ стали одними з кращих на Міжнародному науковому конкурсі