19.06.2026
18 червня 2026 року представники Студентського Сенату ХНУРЕ взяли участь у творчому заході «Тепло традицій», організованому Студентським самоврядуванням Національного фармацевтичного університету.
Захід об’єднав студентів різних закладів вищої освіти у теплій і дружній атмосфері спілкування, нових знайомств та дбайливого збереження української культурної спадщини.
Під час зустрічі учасники дізналися більше про історію української ляльки-мотанки, її символіку та значення в народній культурі. Студенти також долучилися до майстер-класу, під час якого власноруч створили традиційні обереги.
Творча зустріч стала не лише можливістю відкрити для себе особливості українських традицій, а й майданчиком для міжуніверситетського спілкування, обміну досвідом і розвитку партнерських зв’язків між представниками студентського самоврядування.
Щиро дякуємо Студентському самоврядуванню Національного фармацевтичного університету за запрошення, гостинність і чудову ініціативу.
Разом підтримуємо студентську єдність, розвиваємо партнерство між університетами та зберігаємо українські традиції!





