Перший в Україні Науковий парк «SYNERGY» відкрито

09.04.2019

9 квітня у стінах Харківського національного університету радіоелектроніки, за ініціативою проректора з інноваційно-корпоративної роботи та адміністрування, підтримки адміністрації ХНУРЕ Василя Россіхіна, ХОДА, а також почесного консула Республіки Вірменія Армена Асланяна було відкрито перший в Україні інноваційний Науковий парк «SYNERGY». Завдяки цьому проекту студенти ХНУРЕ отримують можливість опановувати практичні знання на сучасному обладнанні під керівництвом кваліфікованих спеціалістів галузі IT.

 

На території близько 1500 квадратних метрів розташовані лекційні аудиторії,

класи, обладнані комп’ютерною технікою Apple, лабораторії робототехніки, 3D-моделювання, блокчейу, кінотеатр та конферец-зала.

Під час відкриття голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична зауважила, що такі проекти дуже важливі для навчання студентів.  «Що потрібно сучасному студенту? Якісна і конкурентна наукова база яка дає можливість впроваджувати в життя свої ідеї. Все це є на базі Наукового парку «SYNERGY» у ХНУРЕ», – підкреслила Юлія Світлична.

«Ми дуже пишаємось, що саме в нашому університеті стало можливим відкриття такого глобального проекту, який дозволить просувати сучасну науку на світовий рівень», – зазначив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець.

Крім того, з відкриттям наукового парку привітав присутніх генеральний директор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус, який підкреслив важливість реалізації проекту у контексті розвитку та реалізації студентських ініціатив та наукового потенціалу молоді.

Перший в Україні Науковий парк «SYNERGY» відкрито