Роботи науковця ХНУРЕ продовжують публікуватися у журналі “Analytical Chemistry”

22.11.2021

Роботи науковця Харківського національного університету радіоелектроніки Дмитра Сніжко продовжують публікуватися у високорейтингових виданнях.
Результати наукових досліджень в рамках спільного україно-китайського дослідного проєкту M / 109-2019 та за фінансової підтримки Академії наук, Міністерства науки і технології КНР представлені у журналі “Analytical Chemistry” Американського хімічного товариства, що входить до першого квартилю згідно SJR (Impact Factor 2020: 6.98, CiteScore 2020: 11). Також цей журнал входить до переліку The Nature Index journals.
Стаття “Sonochemiluminescence Using Apertureless USB Piezoelectric Ultrasonic Transducer and Its Applications for the Detection of Hydrogen Peroxide, Glucose, and Glucose Oxidase Activity” присвячена перспективам застосування USB-п’єзоелектричного ультразвукового перетворювача сітчастого типу (USB-PUT), який використовується в побутових зволожувачах повітря та пристроях для інгаляційної терапії.
За результатами рейтингу публікаційної активності 2020 року, що був затверджений на засіданні Вченої ради ХНУРЕ 19 листопада 2021 року, доцент кафедри біомедичної інженерії університету радіоелектроніки, доктор фізико-математичних наук Дмитро Сніжко був визнаний лідером.