Команди ХНУРЕ взяли участь у Чемпіонаті зі спортивного програмування

19.05.2020

10 травня під час 17-го Відкритого Чемпіонату Харкова зі спортивного програмування відкрився сезон алгоритмічного програмування. У зв’язку з карантинним режимом в цьому році він відбувається в онлайн форматі. Чемпіонат проводиться у двох дивізіонах: студентському та шкільному. Партнер змагань – корпорація Huawei.
В цьому році в шкільному дивізіоні взяли участь 164 команди, з них – 67 команд представляли школи Харкова. Також брали участь школярі з Києва, Полтави, Хмельницького, Херсона, Вінниці, Ужгорода, Хуста, Миколаєва, Кривого Рогу, Запоріжжя, Дніпра, Тернополя, Львова, Бердянська, Сумгаїта (Азербайджан), Ташкента (Узбекистан). У студентському дивізіоні взяли участь 215 команд, з них – 75 команд представляли вищі навчальні заклади Харкова. Також брали участь команди з Києва, Львова, Одеси, Ужгорода, Вінниці, Бердянська, Житомира, Запоріжжя, Хмельницького, Краматорська, Запоріжжя, Чернівців, Сум, Полтави, Тернополя, Херсона, Гомеля (Білорусь). З 75 харківських команд у чемпіонаті взяли участь 35 команда з ХНУРЕ.
Команди Харківського національного університету радіоелектроніки отримали: 1 диплом першого ступеня, 3 диплома другого ступеня, 6 дипломів третього ступеня.