ХНУРЕ взяв участь у виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018»

08.11.2018

8-10 листопада в Харкові проходить ХІV Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018», у якій взяв участь Харківський національний університет радіоелектроніки.
Така виставка – важлива подія для абітурієнтів, яким вона допоможе визначитись у виборі навчального закладу та майбутньої професії. Мета події – презентувати молоді досягнення вишів Харківщини, України та Європи.
Цього року ХНУРЕ представляють два презентаційних майданчика, один з яких організований спільно з Польським університетом економіки (WSG), котрий ще у березні 2017 року став офіційним партнером університету радіоелектроніки у програмі подвійного дипломування.
Захід відкрив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець, який під час своєї промови наголосив на важливості проведення подібних виставок і запросив молодь ознайомитись з програмами та можливостями, що на сьогоднішній день існують у Харкові та Європі.
Під час заходу професор Семенець вручив представникам університету економіки м. Бидгощ Мажені Собчак-Міхайловській та Світлані Кашубі дипломи про призначення їх почесними професорами ХНУРЕ.

ХНУРЕ взяв участь у виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018»