ХНУРЕ увійшов до предметних рейтингів THE

06.10.2021

Британське видання Times Higher Education опублікувало предметні рейтинги університетів. Зокрема, THE публікують загальний світовий рейтинг, предметні рейтинги, рейтинг впливу, а також три регіональних рейтингових таблиці. Вагові показники предметних рейтингів Engineering та Сomputer science такі:
Викладання: середовище навчання – 30%
Дослідження: обсяг, дохід та репутація – 30%
Цитати: вплив досліджень – 27,5%
Міжнародні перспективи: співробітники, студенти та наукові дослідження – 7,5%
Дохід: інновації – 5%.
Право на включення в предметні рейтинги Engineering та Сomputer science визначають два критерії: поріг публікації з дисципліни (1000 за 5 років) та кількість академічного персоналу з дисципліни.
Цього року Харківський національний університет радіоелектроніки у рейтингу по Комп’ютерним наукам посів позицію у групі 401-500, по Інженерії – у групі 801-1000.
Загалом прорейтинговано 891 університет по Комп’ютерним наукам у порівнянні з 827 у минулому році та 1188 університетів по Інженерії у порівнянні з 1098 торішніми.
Серед українських університетів ХНУРЕ зайняв 2 місце в предметних рейтингах як по Комп’ютерним наукам, так і по Інженерії.
Для просування у предметних рейтингах необхідно зростання кількості публікацій та їх впливу в індексованих академічних виданнях, залучення більшої кількості викладачів у фундаментальні та прикладні дослідження, формування більш привабливого середовища для іноземних студентів та викладачів.

ХНУРЕ увійшов до предметних рейтингів THE