ХНУРЕ приєднався до Української Національної Цифрової Коаліції

10.09.2019

5 вересня 2019 року у інформаційному агентстві «Укрінформ» в місті Києві відбулося публічне підписання Меморандуму про створення Української Національної Цифрової Коаліції «Коаліція Цифрової Трансформації», партнерами-координаторами якої обрано Громадську спілку «ХАЙ-ТЕК офіс Україна» та Всеукраїнську громадську організацію «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій».

Від Харківського національного університету радіоелектроніки в церемонії підписання Меморандуму взяли участь проректор з інноваційно-корпоративної роботи та адміністрування Василь Россіхін та завідувач кафедри системотехніки Ігор Гребеннік.

Головна мета діяльності «Коаліції Цифрової Трансформації» спрямована на консолідацію та координацію ініціатив і зусиль всіх партнерів у галузі цифрового розвитку та інтеграції України до Європейського цифрового простору (Єдиного цифрового ринку ЄС).

Основні напрями співпраці партнерів Національної коаліції:
• Поширення інформації про сучасні цифрові технології та практики їх використання.
• Створення та розвиток відповідної інфраструктури для набуття та покращення цифрових навичок молоді та суспільства загалом задля підвищення рівня зайнятості населення та ефективного використання цифрових можливостей.
• Гармонізація із Цифровим порядком денним (Digital Agenda) та Єдиним цифровим ринком (Digital Single Market) Європейського Союзу.
• Покращення доступу до цифрової інфраструктури та мережі Інтернет.
• Інтеграція цифрових технологій у процеси виробництва, або цифровізація промисловості.
• Сприяння цифровому розвитку населених пунктів та регіонів.
• Цифровізація науки, розвиток українських  е-інфраструктур.
• Сприяння розвитку креативних індустрій, систем кібербезпеки та інших напрямків цифрової трансформації України.
• Розвиток міжнародної співпраці у сфері розвитку цифрових технологій та цифрових навичок.
Зазначимо, що Національна коаліція створена за ініціативи робочої групи проекту за програмою фінансування ЄС: Європейський інструмент сусідства (Erasmus+: КА2 CBHE) dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens (Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян) 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP.

ХНУРЕ приєднався до Української Національної Цифрової Коаліції ХНУРЕ приєднався до Української Національної Цифрової Коаліції

ХНУРЕ приєднався до Української Національної Цифрової Коаліції