ХНУРЕ долучився до Всесвітнього дня відмови від тютюну

31.05.2021

31 травня на кафедрі фізичного виховання та спорту Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся флешмоб, присвячений Всесвітньому дню відмови від тютюну. Студенти зняли відео-ролики, в яких вони виступають проти куріння та за здоровий спосіб життя. Мета акції: збільшення кількості людей, що кинули палити.
31 травня в усьому світі відзначають Всесвітній день без тютюну. Глобальний день без тютюну входить в систему глобальних та інтернаціональних днів ООН. У 2021 році цей день відбудеться під гаслом «Час відмовитися від тютюну». Його мета – привернути увагу до проблем 8 мільйонів курців в Україні, які потребують допомоги у відмові від куріння. 2006 року Україна долучилася до рамкової конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну.
В Україні 85 000 смертей щороку пов’язані власне із курінням, та понад 14 000 – з впливом вторинного тютюнового диму. Аби зменшити можливість шкідливого впливу диму, варто збільшити кількість громадських місць, у яких буде повністю заборонено куріння.
Керівництво ХНУРЕ повністю підтримує політику заборони паління на території навчального закладу та вживає конкретні заходи, спрямовані на подолання тютюнової залежності, захисту людей, зокрема молоді, від реклами та маркетингу тютюнових виробів, інформування про ризики куріння, розповсюдження перевірених доказів, надання допомоги тим, хто хоче кинути палити та створення покоління без тютюну.

ХНУРЕ долучився до Всесвітнього дня відмови від тютюну