Спортивна секція «Волейбол»

У Харківському національному університеті радіоелектроніки сильні волейбольні традиції. Жіночі збірні команди з волейболу працювали з моменту заснування університету.

Поряд зі збірними командами в університеті працюють групи спортивного вдосконалення для початківців. Тренування проходять у великому залі ХНУРЕ, повністю забезпеченим сучасним обладнанням та інвентарем. Для всіх займаються волейболом, є можливість перевірити себе та свої досягнення в складі збірної команди свого факультету, в які щорічно проводяться Першості та Кубку ХНУРЕ з волейболу.

Багато студентів, як юнаки, так і дівчата, удосконалюючи свою фізичну підготовку та спортивну майстерність, з початківців переходять в збірні команди університету з волейболу та представляють ХНУРЕ на різних змаганнях.

Харківський університет радіоелектроніки завжди славився волейбольними традиціями. Студентські збірні команди неодноразово вигравали найпрестижніші змагання. Найвище досягнення – III місце в першості СРСР серед ВНЗ. Сьогоднішня збірна теж може пишатися своїми результатами: Чемпіони України, чемпіони м.Харкова серед чоловічих команд, призери першості ВНЗ м.Харкова.

Всередині університету не вщухають волейбольні пристрасті. Систематично два рази в рік як мінімум, проводиться першість університету серед факультетів, курсів.

Для бажаючих вивчити та вдосконалювати технічні прийоми гри в волейбол, створені всі умови на заняттях фізичною культурою. Для розвитку волейболу університет має відповідної спортивно-матеріальною базою. Є стадіон, великий ігровий зал, душова, роздягальні, сауна, тренажерні зали.

Олена Володимирівна Пономаренко

Керівник

Олена Володимирівна Пономаренко

Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту