Спортивна секція «Легка атлетика»

Легка атлетика – “Королева спорту”, ще навіть не будучи спортом, супроводжувала наших предків протягом століть: щоб вижити, люди повинні були швидко бігати, далеко і високо стрибати, кидати каміння, метати списа. Згодом необхідність у багатьох з цих занять відпала, але зате вони висловилися в змаганнях, та вже у Стародавній Греції в 776 р до н.е. проводилися перші змагання з бігу. Тепер цей рік прийнято вважати початком легкої атлетики, як виду спорту.

В ХНУРЕ, звичайно ж, не могли обійтися без цієї «королеви», тому тут працює секція Легкої атлетики, в якій займаються не тільки студенти, але й співробітники Університету. Ми вітаємо здоровий спосіб життя, тому створюємо умови, щоб всі бажаючі могли реалізувати своє прагнення бути бадьорими та молодими тілом та духом. В ХНУРЕ спортсмени потрапляють в досвідчені руки тренерів, які зможуть розрахувати навантаження для будь-якого вихованця: початківця або вже досягла певних вершин. Наші наставники роблять все, щоб заняття цим благородним видом спорту приносили тільки користь: зміцнювали опорно-руховий апарат і імунітет, розвивали м’язи, вибудовували красивий рельєф тіла. Покращене кровообіг – неминучий супутник активного спорту, призводить до більш насиченого кровопостачанню всіх органів, в тому числі і головного мозку, що покращує увагу, пам’ять, здатність до концентрації, а це, в свою чергу, позначається на розумовій діяльності та успіхи в навчанні. Таким чином, гарне тіло і ясна голова – ось, що можуть дати кожному заняття легкою атлетикою.

В ХНУРЕ, в секції по Легкої атлетики, чекають в свої ряди людей будь-якого віку і будь-якої фізичної підготовки. Навіть якщо ви ніколи не займалися спортом, легка атлетика – прекрасний спосіб, щоб почати! Потрібно тільки зважитися! Вам сподобається різноманіття видів, які вона може запропонувати. В Університеті є все для цього: зали та відкриті майданчики, необхідний сучасний спортивний інвентар та обладнання. Якщо ви раптом відчуєте смак до цього виду спорту, ми готові вас підтримати. Наші тренери вміють виховувати справжніх спортсменів: в Збірній команді Університету з легкої атлетики тренуються чемпіони та призери Харківської області, України та Європи. Ви можете приєднатися до наших хлопців та стати одним або однією з цієї дружної команди красивих легкоатлетів!

Тетяна Євгенівна Захватова

Керівник

Тетяна Євгенівна Захватова

Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту