Ігор Петрович Сокорчук

Ігор Петрович Сокорчук
Старший викладач кафедри програмної інженерії
Google Scholar ID: 3BSmpNkAAAAJ
Весь часОстанні 5 років
Цитування00
h-індекс00
i10-індекс00

Освіта та кар’єра

1991 р. – закінчив Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю – конструювання та виробництво електронно-обчислювальної апаратури.
1994 р. – закінчив аспірантуру Харківського державного технічного університету радіоелектроніки за спеціальністю – управління у технічних системах.
З 2015 року викладає у Харківському національному університеті радіоелектроніки.


Освітня діяльність

Викладає навчальні lдисципліни:  «Операційні системи Unix», «Скриптові мови програмування»,  «Програмування для Android», «Архітектура, аналіз та проектування програмного», «Аналіз та рефакторинг коду програмного забезпчення», «Проектний практикум».


Наукова діяльність

Провадить прикладні наукові дослідження пов’язані з використанням Unix сумісних систем. Має понад 20-ти річний практичний досвід у організації та проведенні робіт, пов’язаних із розробкою та впровадженням промислових комп’ютерних систем (АСУТП, АСКОЕ, АСТОЕ, АСДУ). Є автором і головним розробником низки автоматизованих систем, зокрема – системи комерційного обліку електроенергії «Promenergy/E7», яка була успішно впроваджена в експлуатацію на понад 100-та підприємствах України.


Громадська діяльність

Керівник та викладач мовного клубу ХНУРЕ «Uczmy się polskiego». Голова конкурсного комітету всеукраїнського  конкурсу ім. Воронова. Член суддівської колегії міжнародних змагань зі спортивного радіозв’язку: «Кубок Івана Кожедуба» та «Молодіжний спринт».


Публікації та патенти

Має понад 40 публікацій, є автором 2-х патентів.