Oracle Academy

Oracle AcademyOracle Academy – глобальна програма корпорації Oracle, що розвивається в партнерстві з середніми та вищими навчальними закладами з метою підготовки студентів до високотехнологічної кар’єри 21-го століття. На сьогоднішній день за різними курсами академії навчаються понад 1,5 млн студентів в 95 країнах світу. Програма дозволяє студентам отримати практичний досвід і відповідні навички роботи з новітніми, затребуваними на ринку технологіями, для успішного старту кар’єри в області інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

29 червня 2012 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки за підтримки Компанії CS була зареєстрована Oracle Academy. Розвиток цієї програми в університеті і регіоні очолила кафедра інфокомунікаційної інженерії ХНУРЕ (в минулому ТКС).

Спонсором і партнером розвитку цієї програми стала компанія CS, яка є лідером розробки програмного забезпечення для банківського, фінансового та страхового ринків України, що володіє статусом Oracle Platinum Certified Partner.

Завдяки створенню Oracle Academy, в навчальний процес кафедри ІКІ інтегрований курс Java Fundamentals, а також елементи курсів за технологіями баз даних. Крім того, всі слухачі, які пройшли навчання на базі академії, зможуть скористатися унікальною можливістю здати офіційні іспити Oracle на базі центру сертифікації Pearson VUE і отримати статус Oracle Certified Associate (OCA)/Oracle Certified Professional (OCP).

Детальна інформація доступна на сайті –http://oracle-academy.org.ua/