QS Graduate Employability Rankings

QS Graduate Employability Rankings

QS Graduate Employability Rankings (Рейтинг працевлаштування випускників QS) – це спромога глобального порівняння результатів трудової діяльності випускних навчальних закладів. Цей рейтинг, новітній в портфелі рейтингів QS, і, мабуть, самий інноваційний, представляє ряд проблем, найочевидніша з яких полягає в тому, що можливість працевлаштування є складною концепцією для оцінки в глобальному масштабі. Цей інноваційний рейтинг призначений для того, щоб забезпечити студентів всього світу унікальним інструментом, за допомогою якого можна досягти успішності в університеті з точки зору результатів і перспектив працевлаштування випускників.


Методологія

У поточному випуску значно збільшено охоплення рейтингу. У той час як в попередні роки збиралися і аналізувалися дані, що відносяться до 300 навчальних закладів, і опублікований список з 200 установ, в цьому році кількість оцінюваних навчальних закладів подвоюється і публікуються результати 500 кращих університетів. Введена мінімальна, але значуща перекалібровка використовуваних ваг, що зменшує залежність від самооцінок і надає розширений механізм нормалізації результатів.
Показник «Успішність випускників» тепер має ваговий коефіцієнт 25%, в той час як коефіцієнт «Організація взаємодії роботодавців зі студентами» зменшив вагу до 10%. Крім того, індекс «Репутація серед роботодавців» відображає зміни, нещодавно внесені в Світовий рейтинг університетів QS за 2018 рік.

Оцінка кожної установи складається з п’яти ретельно відібраних показників. За винятком Репутації серед роботодавців, всі використовувані метрики в даний час унікальні для рейтингу QS Graduate Employability.


Індикатори

  • Репутація серед роботодавців – 30%
  • Успішність випускників – 25%
  • Партнерство з роботодавцями – 25%
  • Організація взаємодії роботодавців зі студентами – 10%
  • Рівень зайнятості випускників – 10%

Слід зазначити, що увага акцентується на працевлаштуванні колишніх студентів в перші 12 місяців після випуску.