Запрошуємо на XIV Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

23 листопада на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбудеться XIV Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття», де студенти ХНУРЕ зможуть ознайомитись з освітніми та кар’єрними пропозиціями від найкращих компаній Харкова та України, а також отримати найактуальнішу інформацію про сучасні тенденції ринку праці та особисто поспілкуватись з роботодавцями.

Традиційно генеральним партнером, який протягом багатьох років тісно співпрацює з університетом та підтримує різноманітні студентські програми, включно з Ярмарком вакансій, виступає  ІТ-компанія NixSolutions, яка є основним співорганізатором не тільки цього заходу, а й багатьох інших ініціатив.

Також партнерами Ярмарку виступають IT-компанії Sigma Software, SoftServe, GlobalLogic, TeamDev та  Gameloft, які мають найбільшу популярність для працевлаштування серед студентів та молодих фахівців.

Інформаційний партнер: Робота в Харкові

Учасники: DataArt, EPAM, Zfort Group, DB Best Technologies, Aquilon Resources UA, Intetics, Artjoker, ФАЙНЛАЙН ГЛОБАЛ Україна та ін. (повний список)

Церемонія відкриття – 11:15

Захід буде працювати до 14:00

Ми у соціальних мережах:

Facebook

Telegram

Подробиці на сайті