Ліннеус-Пальме

Проект Ліннеус-Пальмеміж ХНУРЕ і Ліннеус університет, Швеція

Ліннеус-Пальме це програма для викладачів вузів і студентів (як бакалаврів так і магістрів) у рамках довгострокового співробітництва на основі взаємної вигоди партнерів між вищими навчальними закладами у Швеції та в країнах, що розвиваються. Ця співпраця проводиться у формі проекту, що включає обмін викладачів і студентів.

Метою Програми Ліннеус-Пальме, є підвищення якості вищої освіти шляхом інтеграції глобальних перспектив в процес навчання.

Студенти, які беруть участь в обміні, мають можливість підвищити свої знання в рамках навчання в шведському університеті і будуть краще підготовлені для роботи в глобальному контексті.

Викладачі, які беруть участь в обміні, будуть використовувати і поширювати свої знання, а також отриманий міжнародний досвід.

Кожен проект повинен мати певну академічну мета в рамках співробітництва. Концепція має бути взаємовигідна для двох університетів- партнерів, тобто обидві сторони повинні мати можливість рівноправного партнерства на взаємовигідній основі, навіть якщо рівні наявних ресурсів нерівні.

В рамках даного проекту студенти та викладачі з таких спеціальностей, як Програмна інженерія, Прикладна математика та Радіотехніка з ХНУРЕ мали можливість пройти стажування в Ліннеус університеті.

Перспективи розвитку проекту: Подача аналогічного проекту в наступному році (виграний проект діє 1 рік), з метою обміну викладачами та студентами з різних спеціальностей університету.

Координатор:

Associate professor of Software Engineering Department, PhD, Chupryna Anastasiya

e-mail:  anastasiya.chupryna@nure.ua