Радіоелектроніка та інформатика

Заснований Харківським державним технічним університетом радіоелектроніки (нині – ХНУРЕ) в 1997 році. Свідоцтво про держреєстрацію КВ № 12097-968ПР від 14.12.2006.

Контакти

Головний корпус, 3 поверх, кімн. 321
+38 (057) 702-13-26
hahanov@nure.ua
www.ewdtest.com/ri/

Головний редактор

Володимир Іванович Хаханов

доктор технічних наук, професор

  

Загальні відомості

Сфера поширення й категорія читачів: загальнодержавна та зарубіжна.
Статті публікуються українською й російською мовами. Окремі випуски журналу (не перекладні, а оригінальні) видаються англійською мовою за стандартом IEEE.
Мета виходу в світ журналу «Радіоелектроніка та інформатика» – популяризація й пропаганда в середовищі студентів, аспірантів, інженерів, науковців нових наукових напрямків, технологій, ідей, зближення теорії з практикою.

Відповідно до назви журнал відображає науково-практичну діяльність університету, ВНЗ і наукових організацій України, зарубіжжя за напрямками: радіотехніка, електроніка телекомунікації, системи та процеси управління, комп'ютерна інженерія й технічна діагностика, комп'ютерні науки, інформаційні технології в науці, освіті, культурі, медицині, економіці, екології, соціології.

У такому поєднанні рубрик журнал не повторює напрямки подібних видань, таких як: «Електронне моделювання», «Прилади та системи управління», «Керуючі системи та машини», але, безсумнівно, істотно доповнює їх розділами з радіоелектроніки та інформатики.
З правилами оформлення статей можна ознайомитися на сайті журналу.
Журнал включено до переліку наукових фахових видань України.

 

Радіоелектроніка та інформатика