Оголошення про організацію та проведення міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році

Міський конкурс інвестиційних проектів (далі – Конкурс) є одним з видів муніципальних інвестицій у сфері підтримки громадських ініціатив, спрямованих на покращення іміджу Харкова на національному та міжнародному рівнях.

Старт проведення конкурсу заплановано на середину червня 2017 року.

Завдання Конкурсу:

  • активізація суспільно-корисного громадського руху в Харкові;
  • залучення громадських організацій до вирішення питань соціального, економічного, культурного розвитку Харкова;
  • створення сприятливих передумов для діяльності в Харкові донорів та потенційних інвесторів;
  • підвищення конкурентоспроможності Харкова.

Організаційне та методичне забезпечення Конкурсу, поточний контроль за якістю реалізації та підсумкове оцінювання результатів проектів організаціями-виконавцями здійснює управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Конкурс проводиться за трьома категоріями:

  1. «міні-проекти»;
  2. «середні проекти»;
  3. «великі проекти».

Види проектів можуть бути такої спрямованості (не обмежуючись ними):

  • проведення національних або міжнародних форумів, конгресів, виставок, фестивалів, конкурсів;
  • заходи, спрямовані на вдосконалення міської інфраструктури, її розбудову, підвищення інвестиційної привабливості Харкова, створення сприятливого інвестиційного клімату в місті тощо.

До участі в Конкурсі допускаються проекти подані від неполітичних, неприбуткових, нерелігійних громадських об’єднань та благодійних організацій, які відповідають вимогам, зазначеними у Положенні про організацію та проведення міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році.

Кожна громадська організація може подати на Конкурс не більше однієї проектної заявки за кожною із категорій, в тому числі в складі спільних проектів.

З більш детальною інформацією, щодо умов проведення конкурсу можна ознайомитися в рішенні Про організацію та проведення Міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році за посиланням.

зберегти цю сторінку в PDF