Оголошений конкурс інноваційних проектів IT-Kharkiv

Конкурс інноваційних проектів IT-Kharkiv націлений на виявлення перспективних проектів у сфері ІКТ та залучення фінансових ресурсів для їх втілення, на організацію ефективної взаємодії інвесторів і розробників ІКТ-продукції, на створення Start-Up в сфері ІКТ, а також на просування розробок і послуг аутсорсингу харківських IT-компаній на зарубіжних ринках. 

Конкурс проводиться за ініціативи Харківської обласної державної адміністрації. Він є відкритим, склад його учасників не обмежується. Організацію залучення учасників конкурсу покладено на Науковий парк «Радіоелектроніка та інформатика» Харківського національного університету радіоелектроніки.

Організація залучення інвестиційних фондів для розгляду можливості фінансування проектів, поданих на конкурс, покладається на Харківський регіональний центр інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Кожен бажаючий може взяти участь у Конкурсі, заповнивши реєстраційну форму на сайті http://intellectronics.com.ua.  На цьому ж сайті можна ознайомитися з концепцією конкурсу та його номінаціями. Проекти можуть бути представлені на конкурс також у закритому вигляді: без вказівки контактних даних розробників – від імені представника, уповноваженого на подальше ведення переговорів із замовниками. 

Підведення підсумків проходитиме на міжнародному форумі Kharkiv-IT 28 листопада 2013 у вигляді презентації проектів-фіналістів конкурсу за участю зарубіжних і вітчизняних спонсорів, інвесторів і потенційних замовників послуг харківських IT-компаній. 

Питання, пов’язані з участю в конкурсі, надсилайте до оргкомітету конкурсу IT-Kharkiv: kharkiv.it@gmail.com

Беріть участь і перемагайте!

зберегти цю сторінку в PDF