Конференція іноземних студентів стає традиційною

16-17 травня у ХНУРЕ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців підготовчих та основних факультетів, слухачів центрів навчання іноземних громадян. Конференція організована факультетом навчанні іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки та присвячена першій річниці створення факультету навчання іноземних громадян (ФНІГ).

Організатором заходу став факультет навчання іноземних громадян.

Понад 350 учасників та гостей конференції з Болгарії, Австрії, Китаю, Лівану, Марокко, Алжиру, Азербайджану, Туркменістану, Іраку, Судану, Туреччини, Кот-д’Івуару, В’єтнаму, Монголії, Йорданії, Тунісу, Казахстану, Камеруну, Ірану, Нігерії, Мадагаскару, Конго обговорювали різні питання природничо-наукових, гуманітарних та інших галузей знань. З доповідей, що були надані для участі у конференції, 73 найкращих увійшли до збірника матеріалів конференції. Для виступу перед іноземною аудиторією відібрано 22 доповіді з різних напрямків роботи конференції. Їх включено до програми конференції.

В урочистому відкритті конференції прийняли участь професор М.І. Сліпченко, декан ФНІГ професор М.А. Омаров. На адресу конференції надійшов вітальний лист ректора ХНУРЕ професора М.Ф. Бондаренка.

Заходи подібного рівня стають традиційними в нашому університеті – одному з найкращих вишів Європи.

За словами професора кафедри російської мови та природничих дисциплін підготовчого факультету Бєлгородського державного технологічного університету ім. В.Г. Шухова Р.Г. Шевцової конференція проведена на дуже високому науковому рівні. «Ми були приємно здивовані активністю та зацікавленістю студентів, – сказала вона. – Велике спасибі організаторам конференції за їх чітку та злагоджену роботу».

Учасникам конференції були вручені сертифікати і грамоти.

зберегти цю сторінку в PDF