Науково-технічні заходи

22-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті»

З 17 по 19 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проходити 22-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». З програмою Форуму та розкладом роботи його конференцій можна ознайомитися за посиланням.

22-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті»

З 17 по 19 квітня 2018 р. в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходитиме 22-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». З інформаційним листом можна ознайомитися за посиланням.

Про зміну строків проведення шостого Міжнародного Радіоелектронного Форуму «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку»

Шановні співорганізатори та учасники шостого Міжнародного Радіоелектронного Форуму «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку» (МРФ–2017). У зв’язку з тим, що з 10 по 13 жовтня 2017 року в Києві проходитиме XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017», у якій задіяна значна кількість потенційних учасників МРФ–2017, інформуємо вас про те, що рішенням Голови Організаційного комітету Форуму В.В. Семенця строки проведення Форуму перенесено з 10–12 жовтня на 24–26 жовтня 2017 року.

Програма VI Міжнародного Радіоелектронного Форуму

Шостий Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку»

З 10 по 12 жовтня в Харкові за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України відбудеться Шостий Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан і перспективи розвитку» (МРФ – 2017).

Оголошення про організацію та проведення міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році

Міський конкурс інвестиційних проектів (далі – Конкурс) є одним з видів муніципальних інвестицій у сфері підтримки громадських ініціатив, спрямованих на покращення іміджу Харкова на національному та міжнародному рівнях.

Четверта IEEE науково-практична конференції «Проблеми інфокомунікацій. Наука та технології» (PICS&T-2017)

10–13 жовтня 2017 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки планується проведення четвертої IEEE науково-практичної конференції «Проблеми інфокомунікацій. Наука і технології» (PIC S&T- 2017). 

IX Міжнародна наукова конференція «Функціональна база наноелектроніки»

18-23 вересня 2017 року в Одесі відбудеться IX Міжнародна наукова конференція «Функціональна база наноелектроніки». З інформаційним листом можна ознайомитися за посиланням.

21-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті»

З 25 по 27 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проходити 21-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». З програмою Форуму та розкладом роботи його конференцій можна ознайомитися за посиланням.

Перша міжнародна науково-технічна конференція «Комп’ютерні та інформаційні системи і технології»

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у першій міжнародній науково-технічній конференції «КОМП’ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ»

Основні питання, які пропонуються для обговорення:
розробка і функціонування комп’ютерних та інформаційних систем; технології забезпечення надійності та безпеки функціонування комп’ютерних та інформаційних систем; гнучкі інтегровані системи та робототехніка; математичне моделювання детермінованих і випадкових процесів.

Міжнародна науково-технічна конференція «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології»

16-20 травня 2017 р. в ХНУРЕ проходитиме  Міжнародна науково-технічна конференція  «Поліграфічні,  мультимедійні та web-технології».

Контакти: кафедра медіасистем і технологій, тел. 70-21-378; сайт: http://pmw.nure.ua/.

Третя Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми електромагнітної сумісності перспективних безпроводових мереж зв’язку ЕМС-2017»

23-24 травня 2017 р. в ХНУРЕ проходитиме Третя Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми електромагнітної сумісності перспективних безпроводових мереж зв’язку ЕМС-2017».
Контакти: www.emc-2017-en.weebly.com

Науковий семінар «Методи математичного моделювання в телекомунікаційних системах»

25-26 травня 2017 р. в ХНУРЕ та в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка  відбудеться Науковий  семінар «Методи математичного моделювання в телекомунікаційних системах».

Каф. ІКІ, конт. тел.  +38 (057) 702-13-20, відповідальна особа О.В. Лемешко.

Міжнародна конференція «Комп’ютерні та інформаційні системи і технології»

20-22 квітня 2017 р. в ХНУРЕ проходитиме Міжнародна конференція «Комп’ютерні та інформаційні системи і технології».
Конт. тел. +38 (057) 702-13-54.

Запрошуємо на VI Міжнародну науково-практичну конференцію студентів-іноземців

Факультет навчання іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки запрошує взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції студентів-іноземців підготовчих, основних факультетів і центрів навчання іноземних громадян, яка проводиться у рамках XXI Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у 21 сторіччі». Проведення конференції планується 25-27 квітня 2017 р. (Інформаційний лист додається)

21-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті»

З 25 по 27 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходитиме 20-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». З інформаційним листом можна ознайомитися за посиланням.

План проведення наукових та науково-технічних заходів у 2017 році

Харківський національний університет радіоелектроніки запланував на 2017 рік проведення 20 міжнародних конференцій, в тому числі в рамках форуму. Серед них – 21-й Міжнародний молодіжний форум і Міжнародний симпозіум IEEE East-West Design and test Symposium – 2017 та інші.
Ознайомитися з повним переліком можна тут.

Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами (ММП 2016)»

З 13 по 16 вересня в курортній зоні Коблево Миколаївської області відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами і програмами (ММП 2016)».

Конференція «Проблеми електромагнітної сумісності перспективних безпроводових мереж зв’язку (ЕМС-2016)»

24 – 25 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проходити IІ Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми електромагнітної сумісності перспективних безпроводових мереж зв’язку (ЕМС-2016)».

Конференція «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології (Print, Multimedia & Web)»

З 16 по 20 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проходити I Міжнародна науково-технічна конференція «Поліграфічні,  мультимедійні та web-технології (Print, Multimedia & Web)».

20-й ювілейний Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті»

З 19 по 21 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходитиме 20-й ювілейний Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». З програмою Форуму та розкладом роботи його конференцій можна ознайомитися за посиланням.

Конкурс «Радіоелектроніка та інформатика 21 століття» – 2016

Науковий парк «Радіоелектроніка та інформатика» оголошує щорічний відкритий конкурс інноваційних проектів «Радіоелектроніка та інформатика 21 століття».
Мета проведення конкурсу – відбір перспективних інноваційних проектів і науково-технічних розробок в сфері радіоелектроніки та інформатики, сприяння в їх реалізації, створення Start-Up на базі бізнес-інкубатора Наукового парку, пошук потенційних замовників і інвесторів, представлення на інші конкурси, що проводяться в Харківській області.

Запрошуємо на науковий семінар пам’яті Бориса Леонідовича Кащеєва

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує на науковий семінар пам’яті відомого вченого в галузі дослідження метеорів професора Бориса Леонідовича Кащеєва.

Запрошуємо на V Міжнародну науково-практичну конференцію студентів-іноземців

Факультет  навчання   іноземних  громадян  Харківського   національного університету радіоелектроніки  запрошує  взяти  участь  у  V Міжнародній науково-практичній конференції студентів-іноземців підготовчих, основних факультетів і центрів навчання іноземних громадян, яка проводиться у рамках XX Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у 21 сторіччі». Проведення конференції планується 19-20 квітня.

(Інформаційний лист додається)  

20-й ювілейний Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті»

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у роботі 20-го ювілейного Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який відбудеться 19 – 21 квітня 2016 року.

Чергове засідання наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали й вейвлети»

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети» запрошує взяти участь у школі-семінарі для студентів і аспірантів, яка відбудеться 3 грудня о 18.00 в ауд. 367, ХНУРЕ.

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети» продовжує свою роботу в новому навчальному семестрі

Молодіжна школа-семінар наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети» запрошує взяти участь у практичному семінарі «Вейвлет-перетворення сигналів», який відбудеться 29 жовтня о 18:15, к. 367, ХНУРЕ.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології в інноваційному бізнесі ІТІБ 2015»

З 7 по 9 жовтня в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходила ІI Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології в інноваційному бізнесі».

Триває конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться з 2016 року

На виконання наказу МОНУ №630 від 15.06.2015р. про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться з 2016 року за рахунок видатків загального фонду державного бюджету, університетом до участі у другому етапі конкурсу подано 8 проектів, в тому числі: 5 фундаментальних, 1 прикладна, 2 науково-технічні розробок. 

Перелік наукових проектів, що пропонуються до виконання з 2016 року додається.

У ХНУРЕ визначилися результати діяльності з НДРС в 2014/2015 навчальному році

У Харківському національному університеті радіоелектроніки

підведені підсумки діяльності з науково-дослідної роботи студентів, з якої в 2014/2015 навчальному році було досягнуто суттєвих результатів на всіх  напрямках.

Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами та програмами»

З 14 по 20 вересня в курортній зоні Коблево Миколаївської області відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами та програмами».

VIII Міжнародна наукова конференція «Функціональна база наноелектроніки»

З 28 вересня по 02 жовтня 2015 року в Одесі проходитиме VIII Міжнародна наукова конференція «Функціональна база наноелектроніки».
З інформацією про умови участі в конференції можна ознайомитися тут.

Програма конференції

19-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті»

З 20 по 22 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проходити19-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». З програмою Форуму та розкладом роботи його конференцій можна ознайомитися тут.

Про результати наукової та науково-технічної діяльності університету за 2014 рік

18 березня у Міністерстві освіти та науки України доктор фізико-математичних наук, професор Микола Іванович Сліпченко надав звіт про наукову та науково-технічну діяльність Харківського національного університету радіоелектроніки за 2014 рік.

ΙΙ Міжнародна науково-методична конференція «Мова та спеціальність: актуальні проблеми навчання іноземців у вищому навчальному закладі»

Запрошуємо взяти  участь у ΙΙ Міжнародній науково-методичній конференції «Мова та спеціальність: актуальні проблеми навчання іноземців у вищому навчальному  закладі», присвячена 85-річчю Харківського національного університету радіоелектроніки. Конференція відбудеться 28 – 30 травня.

Засідання наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети»

Молодіжна школа-семінар наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети» запрошує взяти участь у практичному семінарі «Дискретне вейвлет-перетворення сигналів», який відбудеться 12 лютого о 12:00, к. 367, ХНУРЕ.

План проведення наукових та науково-технічних заходів у 2015 році

Харківський національний університет радіоелектроніки запланував на 2015 рік проведення 20 міжнародних конференцій, в тому числі в рамках форуму.

Міжнародний науково-практичний семінар «Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід»

12 листопада на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід», який проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної державної адміністрації.

X (ювілейна) міжнародна конференція з теорії та техніки антен

21 – 24 квітня 2015 р. на базі Харківського національного университету радіоелектроніки буде проведена X (ювілейна) Міжнародна конференція з теорії та техніки антен.

19-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті»

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у роботі 19-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який відбудеться 20 – 22 квітня 2015 року.

З тематичними конференціями Форуму, його умовами та вимогами можна ознайомитися тут.

Запрошуємо на Міжнародний науково-практичний семінар «Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід»

12 листопада в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться Міжнародний науково-практичний семінар «Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід»

Перелік проектів, які пропонуються до виконання за рахунок державного бюджету з 2015 року

Відповідно до наказу МОНУ № 916 від 08.08.2014 року в ХНУРЕ був проведений перший етап конкурсу наукових досліджень і розробок, які пропонуються  для фінансування за рахунок коштів державного бюджету з 2015 року.    

Рішенням Науково-методичної ради (Протокол №42 від 12.09.2014 р.) запропоновано до участі у другому етапі конкурсу 13 кращих робіт (6 фундаментальних та 7 прикладних), що визнані роботами високого наукового рівня з загальним обсягом фінансування 13456,9 тис. грн., з них у 2015 році – 5161,2 тис.грн.

П’ятий Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку»

З 14 по 17 жовтня в Харкові за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства оборони України, Державного концерну «Укроборонпром», Головного управління держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області відбудеться П’ятий Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку» (МРФ – 2014).
Організатори Форуму: Харківський національний університет радіоелектроніки, Академія наук прикладної радіоелектроніки.

П’ятий Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку»

З 14 по 17 жовтня в Харкові за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Міністерства інфраструктури України, Державного космічного агентства України, Міністерства оборони України та Харківської облдержадміністрації відбудеться П’ятий Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку» (МРФ–2014).

Запрошуємо на студентський семінар з питань інновацій та підприємництва

23 травня о 9.30 в ауд. 365 Харківського національного університету радіоелектроніки в рамках Темпус-проекту «National Education Framework for Enhancing IT Students’ Innovation and Entrepreneurship»  відбудеться Regional Seminar on IT Students’ Innovation and Entrepreneurship.

Засідання наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети»

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети» запрошує взяти участь у школі-семінарі для студентів і аспірантів, яка відбудеться 21 травня в 18.00 у ХНУРЕ, в ауд. 367. Тема: «Де використовуються дискретні вейвлети ».

Засідання наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети»

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети» запрошує взяти участь у школі-семінарі для студентів і аспірантів, яка відбудеться 14 травня о 18.00 в ХНУРЕ, в ауд. 367.

Міжнародна науково-технічна конференція «Сталий розвиток промисловості і суспільства»

У ДВНЗ «Криворізький національний університет» з 22 по 25 жовтня відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Сталий розвиток промисловості та суспільства».

Визначені переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Радіотехніка»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  №1281 від 09.09.2013 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук  у 2013/2014 навчальному році», у Харківському національному університеті  радіоелектроніки проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Радіотехніка». Для участі у конкурсі надійшло 76 наукових робіт студентів з 26 вищих навчальних закладів 14 міст України.

Засідання наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети»

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети» запрошує взяти участь у школі-семінарі для студентів і аспірантів, яка відбудеться 9 квітня в 18.10 в ХНУРЕ, в ауд. 367. 

18-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті»

З 14 по 16 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходитиме 18-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті».

Засідання наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети»

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети» запрошує взяти участь школі-семінарі для студентів і аспірантів, яка відбудеться 12 березня о 18.00 у ХНУРЕ, в ауд. 367.

ІV всеукраїнська школа-семінар «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує вас, шановні молоді вчені, аспіранти, здобувачі та студенти до участі у роботі ІV всеукраїнської школи-семінару «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології», що відбудеться протягом 16-17 травня 2014 року у Тернополі.

Результати наукової діяльності університету за 2013 рік

18 лютого в Міністерстві освіти і науки України  доктор фізико-математичних наук, професор М.І. Сліпченко надав звіт про наукову діяльність Харківського національного університету радіоелектроніки за 2013 рік. 

Чергове засідання наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети»

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети» запрошує взяти участь школі-семінарі для студентів і аспірантів, яка відбудеться 24 грудня о 18.00 у ХНУРЕ, в ауд. 367.

Запрошує форум з геоінформаційних систем

У березні 2014 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбудеться ГІС-Форум, присвячений питанням застосування ГІС і даних дистанційного зондування в географії, екології та геології.

III Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців

У рамках 18-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті» відбудеться III Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців підготовчих, основних факультетів і слухачів центрів навчання іноземних громадян

Запрошує молодіжна школа-семінар

Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети» запрошує взяти участь в школі-семінарі для студентів і аспірантів, що відбудеться 11 грудня о 18.00 в ауд. 367.

18-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь в XXI столітті»

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у роботі 18-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який відбудеться 14 – 16 квітня 2014 року.

Пропозиції до плану проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки на 2014 рік

Харківський національний університет радіоелектроніки запропонував до плану наукових конференцій та семінарів  на 2014 рік проведення 22 міжнародних конференцій, а також трьох семінарів міжнародного рівня, в тому числі в рамках двох форумів і конгресу.

Звіт університету про проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки у 2013 році

У Харківському національному університеті радіоелектроніки в 2013 році проведений 21 науковий захід.

Підбито підсумки першого етапу конкурсу інноваційних проектів IT-Kharkiv

8 листопада були підведені підсумки першого етапу конкурсу інноваційних проектів IT-Kharkiv.

Міжнародна наукова конференція «Передова оптоелектроніка та лазери» CAOL/LFNM/NLP-2013

C 9 по 13 вересня в Судаку на базі туристично-оздоровчого комплексу «Судак» пройшла VI Міжнародна наукова конференція «Передова оптоелектроніка та лазери» CAOL/LFNM/NLP-2013.

Науково-практична конференція в Криму

З 9 по 15 вересня в Алушті на базі пансіонату « Укоопспілка » пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні інноваційними проектами».

Оголошений конкурс інноваційних проектів IT-Kharkiv

Конкурс інноваційних проектів IT-Kharkiv націлений на виявлення перспективних проектів у сфері ІКТ та залучення фінансових ресурсів для їх втілення, на організацію ефективної взаємодії інвесторів і розробників ІКТ-продукції, на створення Start-Up в сфері ІКТ, а також на просування розробок і послуг аутсорсингу харківських IT-компаній на зарубіжних ринках.

Конкурс проектів триває. Завершився другий етап

15 липня 2013 року завершився другий етап конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2014 році за рахунок коштів державного бюджету.

Завершився перший етап конкурсу

05.07.13 р. завершився перший етап конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2014 році за рахунок коштів державного бюджету.

Запрошення до конференції «Функціональна база наноелектроніки»

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) запрошує Вас взяти участь у VI-й Міжнародній науковій конференції «ФУНКЦІОНАЛЬНА БАЗА НАНОЕЛЕКТРОНІКИ». Конференція відбудеться 30 вересня – 4 жовтня 2013 р. в Алушті на базі пансіонату «Алые паруса» (Південний берег Криму).

IX Міжнародна конференція з теорії і техніки антен

ІX МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ТЕОРІЇ І ТЕХНІКИ АНТЕН буде проведена на базі Одеської національної академії зв’язку ім. А.С. Попова.

Конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні інноваційними проектами»

Міжнародна науково-практична конференція «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні інноваційними проектами«ММП-2013» відбудеться 9-15 вересня 2013 у м. Алушта.

Конференція іноземних студентів стає традиційною

16-17 травня у ХНУРЕ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців підготовчих та основних факультетів, слухачів центрів навчання іноземних громадян. Конференція організована факультетом навчанні іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки та присвячена першій річниці створення факультету навчання іноземних громадян (ФНІГ).

17-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті»

Робота 17-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» відбудеться в Харківському національному університеті радіоелектроніки 22 – 24 квітня 2013 року.