Про підрозділ

У 2006-2011 рр. ПНДЛ брала участь у розробці Державної цільової науково-технічної програми створення Державної інтегрованої інформаційної системи (ДІІС) забезпечення управління рухомими об’єктами (зв’язок, навігація, спостереження) та реалізації її заходів. Замовниками проектів були Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство інфраструктури України, Державне агенство України з питань науки, інновацій та інформатизації.

У рамках створення ДІІС виконані 3 держбюджетні НДР і 3 госпдоговірні роботи. Також розроблено проект типової Регіональної інформаційно-аналітичної системи моніторингу та організації дорожнього руху. Даний проект при підтримці Міністерства інфраструктури України і Харківського міськвиконкому передбачається реалізувати у Харківській області у якості пілотного.

У 2007 – 2010 рр. ПНДЛ СНІ на замовлення ГАО НАНУ брала участь у виконанні трьох проектів зі створення та удосконалення системи збору і мережної обробки спостережень Глобальної навігаційної супутникової системи (ГНСС). У  рамках цих проектів розроблено технології, алгоритми та програмне забезпечення для розкриття невизначеності фазових вимірювань сигналів ГНСС та обчислення зенітних тропосферних затримок.

На теперішній час ПНДЛ СНІ від імені ХНУРЕ є учасником міжнародного проекту «EGNOS extension to Eastern Europe: applications (EEGS2)», який виконується в рамках FP7 (2012-2013 р.р.).

зберегти цю сторінку в PDF