Експлуатаційно-технічний відділ (ЕТВ)

Відділ організовує веде роботу з експлуатації будівель, споруд, інженерних мереж, координує зв’язок між міськими комунальними службами та університетом, планує виконання і контроль капітального і поточного ремонтів, здійснює постійний нагляд за станом конструкцій будівель, покрівель, інженерних комунікацій: електро-, тепло-, водо-, газопостачання, водовідведення, ліфтового господарства, пожежно-охоронною сигналізацією, комп’ютерними мережами, відеоспостереженням. Готує будівлі і комунікації до осінньо-зимового періоду.

  Контакти

  корпус «Д», кімн. 1д 

  +38 (057) 702-16-60

  Начальник експлуатаційно-технічного відділу
  Сухова Ніна Олександрівна 

  До складу ЕТВ входять служби головного енергетика та головного механіка.

  • Головний енергетик - Онацький Василь Вікторович
   (кімн. 135 корпус «В», тел. 702-15-66)
  • Головний механік - Піскунов Олександр Анатолійович
   (кімн. 3д корпус «Д», тел. 702-15-66).

  До складу відділу входить ремонтно-будівельна дільниця з ремонту інженерних мереж комунікацій, навчально-лабораторного комплексу, студентських гуртожитків.

  ЕТВ отримує дозвіл на капітальне будівництво реконструкцію будівель, документи на приватизацію земельних ділянок, будівель і споруд університету, розробляє заходи щодо економного витрачання паливно-енергетичних ресурсів, здійснює контроль за поводженням з твердими відходами, викидами забруднюючих речовин в атмосферу.

  Служба головного енергетика забезпечує безперебійне електропостачання навчального процесу та студентських гуртожитків, обслуговує електрогосподарство університету, підстанцію ТП-493.

  Служба головного механіка забезпечує безперебійне електро-, тепло-, водо-, газопостачання, водовідведення, роботу ліфтового господарства.

  Експлуатаційно-технічний відділ (ЕТВ)