Про кафедру

Навчання

Гарантією високої якості мовної підготовки іноземних громадян – є кваліфікація викладачів, їхній багаторічний досвід роботи з іноземними студентами.

За роки роботи на кафедрі склалися добрі традиції навчання іноземних слухачів і студентів; широко використовуються різноманітні форми поза аудиторної роботи, а також різні заходи щодо соціально-психологічної адаптації слухачів і студентів.

Усі напрямки навчально-методичної роботи забезпечені відповідною літературою: посібниками, методичними рекомендаціями та вказівками до практичних занять і самостійної роботи. 

Наука та міжнародна діяльність 

Багато педагогів кафедри викладали російську мову за кордоном: в Чехії,  Фінляндії,  Алжирі,  Лівії, на Кубі. Крім того, щорічно викладачі підвищують свій кваліфікаційний рівень у різних вищих навчальних закладах Харкова, України та за кордоном. На кафедрі проходять стажування викладачі й аспіранти провідних університетів України, а також Японії, США та Франції.

Результати наукових досліджень публікуються в наукових збірниках та журналах, апробуються на міжнародних і всеукраїнських конференціях, семінарах.

До пріоритетних напрямків наукової діяльності кафедри належить розробка актуальних питань теорії і методики викладання російської та української мов як іноземних (дослідження структури, змісту та організації процесу навчання іноземних громадян).

зберегти цю сторінку в PDF