Вадим Анатолійович Золотарьов

кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційно-мережної інженерії (ІМІ) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).
Вадим Анатолійович Золотарьов

+38 (057) 702-14-29

vadym.zolotarov@nure.ua

Нагороди та премії

Лауреат премії СБУ.

Освіта

Закінчив Харківський інститут радіоелектроніки, радіотехнічний факультет за спеціальністю радіотехніка та Харківський економічний інститут за спеціальністю бухгалтерський облік. Кандидатську дисертацію захистив у 1993 р. Звання доцента отримав у 2001 р.

Навчальна робота

Викладає дисципліни: інформаційні мережі в економіці, бізнес-процеси в телекомунікаційних системах, електронні платіжні системи, білінгові системи в телекомунікаційних системах, безпека транзакцій у відкритих мережах, захист інформації в телекомунікаційних мережах.

Наукова робота

Напрямки наукових досліджень:
• інформаційні мережі в економіці;
• безпека інформаційних мереж.


Публікації та патенти
  1. Бідний Ю.М., Золотарьов В.А., Омельченко А.В.. Методичні вказівки до курсового проектування з дисципліни теорія електричного зв'язку – Харків: ХНУРЕ, 2004. – 40 с.
  2. Золотарьов В.А.. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з курсу «Інформаційні системи маркетингу». – Харків: ХНЕУ, 2005. – 28 с.
  3. Золотарьов В.А., Астраханцев А.А., Федоров О.В.. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни захист інформації в телекомунікаційних мережах. – Упоряд.: Харків: ХНУРЕ, 2006. – 70с.