Олександр Петрович Малінін

старший викладач кафедри інформаційно-мережної інженерії (ІМІ) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).
Олександр Петрович Малінін

+38 (057) 702-14-29

oleksandr.malinin@nure.ua

Освіта

У 1980 році закінчив Харківський інститут радіоелектроніки, факультет систем управління за спеціальністю автоматизовані системи управління.

Навчальна робота

Викладає дисципліни: технічна експлуатація інформаційних мереж, бази даних в інформаційних мережах зв’язку, інтелектуальні мережі зв’язку.


Публікації та патенти
  1. Корольов В.М., Малінін О.П., Бибка О.І. Методичні вказівки до лабораторних робіт та практичних занять з дисципліни Іnternet-технології. – Харків: ХНУРЕ, 2008, – 44 с.
  2. Корольов В.М., Бибка О.І., Малінін О.П.. Методичні вказівки до лабораторних робіт та практичних занять з дисципліни обчислювальна техніка та мікропроцесори (ч. 1): - Харків: ХНУРЕ, 2004. – 56 с.
  3. Корольов В.М., Малінін О.П., Бибка О.І. Методичні вказівки до лабораторних робіт та практичних занять з дисципліни керуючі комплекси систем розподілення інформації. – Харків: ХНУРЕ, 2006. – 32 с.
  4. Бибка О.І., Корольов В.М., Малінін О.П. Методичні вказівки до самостійної роботи студентів та практичних занять з дисципліни системи комутації в мережах зв’язку з рухомими об’єктами. – Харків: ХНУРЕ, 2007, – 20 с.