Консолідована інформація

8.000012 “Консолідована інформація” (Специфічна категорія підготовки), відповідає Business Intelligence

Об’єкт діяльності: Дослідження, створення і забезпечення використання інформаційних ресурсів у сфері діяльності організації. Розробка стратегічних планів, проектування і супровід бізнес-процесів. Вироблення рекомендацій щодо забезпечення ефективності функціональних і адміністративних процесів, технологій роботи організаційно-управлінської структури. Виконання консалтингових проектів і проектів з реінжинірингу.

Посади: Заступник директора з управління інформаційними ресурсами (з інформаційно-аналітичної роботи). Керівник (співробітник) інформаційної служби (відділу), аналітичного відділу (служби), відділу стратегічного планування і прогнозування, відділу реінжинірингу, відділу організаційного проектування. Керівник (співробітник) консалтингової фірми. Аналітик-консультант.

Місця роботи: Виробничі підприємства і невиробничі організації, банки, науково-виробничі об’єднання, органи державного управління, корпорації, компанії, фірми будь-яких форм власності в Україні та Західній Європі.

Підготовка професіоналів у галузі інформації та інформаційних аналітиків (2433.2 по ДК003-95) на спеціальності “Консолідована інформація” здійснюється відповідно до рекомендацій The Society of Competitive Intelligence Professionals. Відповідно до даних рекомендацій підготовка повинна забезпечувати придбання студентами навичок, що дозволяють здійснювати так званий Intelligence Process.

зберегти цю сторінку в PDF