Абітурієнту

Кафедра Соціальної інформатики веде підготовку магістрів за двома спеціальностями “Консолідована інформація”, “Соціальна інформатика” та бакалаврів за напрямом “Інформатика”.

Нова професія і спеціальність “Консолідована інформація” специфічних категорій (тільки магістр) вперше в СНД відкрити в результаті роботи співробітників кафедри “Соціальна інформатика”. Ця елітна спеціальність вперше в Україні ліцензована та акредитована на нашій кафедрі. Ми готуємо професіоналів у галузі інформації та інформаційних аналітиків (Competitive Intelligence — Конкурентна розвідка), які гостро потрібні Україні.

Спеціальність “Соціальна інформатика” призначена для вирішення соціальних проблем суспільства шляхом обробки інформації та знань на основі інформаційно-комунікативних технологій. Об’єктом соціальної інформатики є не інформаційні технології, а інформація і знання, моделювання і використання інформаційних потоків у соціальних системах, формування інтелектуального капіталу організації, корпоративної культури. Тому на Заході соціальна інформатика відноситься не до комп’ютерних наук, інформатики чи прикладної математики, а до нового перспективного напрямку інформаційних наук.

Наша підготовка повністю відповідає, підготовці в університеті U Hasselt (Бельгія), тому відповідно до договору планується подвійний диплом за спеціальністю Соціальна інформатика і другий диплом за спеціальністю “Консолідована інформація”.

На спеціальність 8.18010015 “Консолідована інформація”, специфічних категорій підготовки можна поступати (бюджет і контракт, перша освіта) після отримання ступеня бакалавра у будь-якому ВУЗі.

Вступне випробування на спеціальність 8.18010015 — ”Консолідована інформація” складається з трьох етапів:

 • етап 1 — тестування здібностей до інформаційно-аналітичної діяльності;
 • етап 2 — перевірка рівня навичок, умінь і знань інформаційних технологій (на рівні користувача);
 • етап 3 — оцінка науково-дослідного рівня з урахуванням оцінок додатку до диплому бакалавра (спеціаліста).

Перелік документів для прийому

 1. Заява.
 2. Диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) + 2 копії.
 3. Медична довідка за формою 086-У (оригінал або завірена копія).
 4. Паспорт +2 копії.
 5. Ідентифікаційний код +2 копії.
 6. Військовий квиток.
 7. 7 фотографій 3 * 4 см.
 8. Цифрова фотографія (в електронному вигляді).

Усім абітурієнтам необхідно скласти два іспити: профільний та з англійської мови.

За додатковою інформацією, щодо умов вступу та навчання звертайтеся на кафедру Соціальної інформатики (безпосередньо по телефону або електронною поштою).

Наша адреса: Україна, Харків-61166, пр. Леніна 14, ХНУРЕ, к. 350a (офіс), к. 350, к. 349, к. 348.
Телефон: +38 (057) 702-15-91, e-mail: d_si@nure.ua

зберегти цю сторінку в PDF